Ми підготували для вас добірку простих речей у вихованні дитини. Вони допоможуть вам налагодити гарні взаємини з вашим малюком і не турбуватися про дисципліну.

Більше слухайте, менше говоріть!

Якщо ви приділяєте увагу тому, що говорить ваша дитина, тоді вона знає, що її чують, розуміють і люблять. Так ви зможете значно краще розуміти потреби малюка і перейматися ними.

Контролюйте свої емоції!

Іноді своїми вчинками дитина може розгнівати вас. Однак дуже важливо працювати над тим, аби навчитися панувати над своїми емоціями, якщо маєте на меті навчити цього вашу дитину.

Встановлюйте кордони співпереживаючи!

Дітям потрібні кордони. Для здоров’я і безпеки вашої дитини ви повинні навчитися встановлювати їх та обов’язково дотримувати. Також необхідно допомогти малюкові навчитися поважати потреби інших людей.

Дозволяйте дитині бути дитиною!

Дайте своїй дитині час і місце для дитинства! Нехай буде дивною і гіперактивною, дайте їй можливість бути емоційною, нехай припускається помилок! А після цього запропонуйте їй інструменти і керівництво, яких вона потребує, аби вчитися і рости.

Говоріть про природні наслідки!

Нехай ваша дитина дізнається на власному досвіді про негативні наслідки своїх учинків. Це допоможе їй учитися на своїх помилках, а вам — не покладатися на страх, сором або традиційні форми покарання.

Діліться своєю любов’ю

Ваші стосунки з дитиною — це фундамент решти: як дитина вас слухатиме, як вона бачитиме себе,  як вона поводитиметься з іншими. Щодня робіть усе можливе, аби зміцнити фундамент ваших взаємин, будуючи його на принципах позитивної дисципліни.

 

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: