Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Роль тата у вихованні сина

Часто чоловіки не замислюються над тим, який вплив вони мають на своїх синів. Від того, якою людиною буде ваш син, велику роль відіграє ваше втручання в його виховання. Кожен хлопчик хоче бачити біля себе чоловіка, з якого можна було б брати приклад. На різних етапах розвитку хлопчика виховання його батьком має свої особливості.

Вік: 4–7 років. Роль батька: сприяння розвитку віри в себе, самоповаги і самозахисту. Тому слід учити власним прикладом, пропонувати допомогу, але не наполягати; залучати до своїх справ і привчати до праці, надати певні обов’язки. Слова впливу: «Якщо тобі потрібна допомога, я допоможу», «Можна тобі допомогти?», «Ти молодець, у тебе все вийде!», «Якщо тобі буде нудно прибирати, поклич мене», «Сьогодні ми зробимо дві справи, а лише потім підемо грати».

golf_padre_figlio

Вік: 7–12 років. Роль батька: схвалення батьком стає найважливішим досягненням для хлопчика. Авторитет батька посилюється шляхом зацікавлення його життям, захопленнями. Важливо в цей період розповідати синові про свої інтереси, роботу, зацікавити своїм хобі. Повинна зародитися міцна дружба як запорука успішного подолання дитиною кризи підліткового віку. Слова впливу: «Не переймайся. Наступного разу ти зможеш!», «Сьогодні сталася така цікава пригода. Сідай, розкажу», «Можеш допомогти мені дещо по роботі? Їдьмо зі мною».

Вік: 11–15 років. Роль батька: бажання дитини відповідати вимогам батька посилюється. Несхвала дуже гостро відчувається і негативно відображається на становленні особистості. Намагайтеся вчасно помітити зміни в поведінці. Станьте другом і розмовляйте, як з рівним по віку чоловіком, прийміть дитину такою, як вона є. Слова впливу: «Я тобою пишаюся!», «Ти найкращий друг!», «Я тобі довіряю. Ти вже дорослий і маєш голову на плечах, тому сам можеш прийняти правильні рішення!»

01e5a6a0a10e647a5f916c686801e920

Вік: 15–18 років. Роль батька: вплив на остаточне формування юнака як чоловіка шляхом залучення його до чоловічого світу. Слова впливу: «Який би життєвий шлях ти не обрав, ти можеш розраховувати на мою підтримку».

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ

 Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!