Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Що брати з собою на зимову прогулянку?

Малятам 2–4 років для прогулянок узимку потрібні лопатки, формочки для пасочок, відра. Тільки для снігу, на відміну від піску, потрібні лопатки більшої місткості з бічними бортиками і без них. Ручка не повинна бути тонкою або занадто довгою, щоб у рукавицях і комбінезоні зручно було копати; добре, якщо вона не буде сковзати. Відро і формочки для снігу повинні бути більшими за розміром, ніж для піску.

лопата

Для малят буде цікаво грати набором із відер різного розміру, які вставляються одне в одне; їх зручно носити і перевертати двома руками. Пасочки з мокрого снігу добре тримають форму. Фігурки, які вийдуть, можна розфарбовувати фарбами, як заманеться. Тільки не забудьте захопити із собою фарби в баночках, губки або широкі пензлики. Беріть із дитиною відро снігу і принесіть його додому. Звичайно ж, сніг поступово розтане. А малюк побачить своїми очима, як тепло перетворює сніг на воду. Не поспішайте цю воду виливати. Просто візьміть це відро із собою на вулицю наступного дня (якщо погода буде морозною). Вода перетвориться на лід до кінця прогулянки, що здивує Вашу дитину.

За бажанням можете провести експеримент із випаровуванням цієї води: вдома кілька днів відзначайте рівень рідини, що залишилася. Узимку з неба падають гарні сніжинки. Діти люблять ловити їх і розглядати на долоньці. Ідучи на прогулянку, покладіть до кишені лупу. Крізь неї малятам буде цікаво розглядати візерунки та вигадливі форми сніжинок, спостерігати, як вони тануть на теплій долоні.

ледянка

Якщо, на радість дітям, на вулиці випав сніжок,— самий час кататися з гірки. Робити це можна не тільки на санках, але й на щільних аркушах картону, тазиках і спеціальних «льодянках». Таке приладдя для катання з гірок стануть у нагоді для дітей старше 4 років. Найзручнішими і найбезпечнішими для малят є пластмасові приладдя, у вигляді плоского яблука з однією ручкою або невеликого «блюда» трикутної форми із заглибленням. Після 6 років дитина цілком упорається із великою круглою металевою «льодянкою» (діаметром біля метра). Металева тарілка під час спуску з гірки може розвинути більшу швидкість і обертається під час руху. Для того, щоб утриматися на ній, від дитини потрібна спритність і відмінна координація рухів.

Дівчатка обожнюють брати із собою на прогулянку улюблених ляльок у будь-яку пору року. Добре, якщо лялька буде одягнена по погоді та у неї будуть свої невеликі санки. Дитині буде цікавим катати свою улюбленицю. Це чудова можливість не переривати сюжетну гру, а перенести її на вулицю.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!