Більшість дітей — непосиди. Це цілком нормально та природно. Але в деяких діточок ці якості змушують батьків звертатися до лікарів.

Розгляньмо, що таке підвищена збудливість та які її причини.

Підвищену нервову збудливість вважають досить поширеним порушенням нервової системи. Часто підвищена нервова збудливість спостерігається у маленьких дітей і підлітків. Більш схильні до цього розладу діти і хлопці-підлітки.

Які причини виникнення в малюка підвищеної збудливості?
Дитина стала надто збудженою? Такі самі симптоми можна виявити і в батьків. Якщо дорослі страждають від цієї недуги через постійні стреси і шалений ритм життя, то в дитини синдром підвищеної активності розвивається через недостатню стійкість нервової системи, яка не в змозі впоратися з величезною кількістю інформації.

Симптоми підвищеної збудливості:
• незібраність;
• брак концентрації уваги;
• відставання від шкільної програми;
• конфліктність;
• проблеми зі сном.

14

Лікування підвищеної збудливості
Підвищена збудливість — не найсерйозніший діагноз, який необхідно лікувати медикаментозно. Найголовніше — врегулювати режим сну та відпочинку малюка. Щодо лікарських препаратів, то краще проконсультуйтесь з лікарем, який назначить найоптимальніші препарати.

Профілактика підвищеної збудливості
Любі турботливі батьки, пам’ятайте, найголовніше в цьому питанні — врегулювання режиму сну. Малюк повинен спати не менше 8 годин, проводити багато часу на свіжому повітрі, менше сидіти за комп’ютером.

Як бачимо, секрети здоров’я дуже прості!

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: