Батьки мріють дати дитині все-все-все, і навіть більше. У сучасному різноманітті іграшок дитині складно визначитись із остаточним вибором, тож зазвичай вона грається всім і швидко від цього втомлюється. Ще одна проблема — це те, що діти не цінують того, що їм дають батьки: ламають іграшки, фарбують ляльок фломастерами, трощать машинки. А навіщо берегти? Батьки ж нові куплять.

Тож пропонуємо разом дізнатися, скільки ж насправді дитині потрібно іграшок і чому їх не потрібно скуповувати цілими купами.

Правило десяти

Попросіть дитину обрати 10 улюблених іграшок. Решту після цього сховайте. Але не демонструйте це відкрито, щоб малюк не подумав, що ви відбираєте його іграшки. Краще зробити це, коли дитина спить чи гуляє. Через 2 тижні змінить набор. Ви здивуєтесь, але малюк сприйматиме ці іграшки як нові й із задоволенням гратиметься наступними 10 улюбленими іграшками.

Не розгортайте всі іграшки одразу

Новий рік, Різдво, день народження… У ці дні дитина зазвичай отримує дуже багато нових іграшок. Запропонуйте малюку відкривати кожен подарунок через день-два, так йому буде набагато цікавіше. До того ж інтерес до іграшок мине не так швидко.

Іграшки не за віком

Іноді в дитини не відразу з’являється інтерес до нової іграшки. Не засмучуйтесь. Приберіть її на 2–3 місяці, а потім знову дістаньте. Якщо і після цього проміжку часу інтерес не з’явився, заховайте знову на певний час.

Мінімалізм — гарна звичка

Завдяки такій звичці використовувати одну річ можна максимально довго. Психологи рекомендують і дитячу кімнату облаштовувати в стилі мінімалізму, де в кожної речі є своє місце. Головне, щоб дитині було комфортно у своїй кімнаті, а інтер’єр виглядав гармонічно.

Робимо іграшки своїми руками

Дітей легко захопити, запропонувавши зробити щось своїми руками. Тож малюйте, ліпіть, створюйте різноманітні вироби. Перетворіть це все на гру. Створіть зоопарк із пластилінових звіряток. Гадаємо, така гра захопить усю родину!

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: