Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

«Слова-друзі» та «слова-вороги» для батьків підлітків

«Слова-друзі»

1. «Якщо хочеш, можеш розповісти мені, що тебе тривожить, можливо, я зможу допомогти».

2. «Який ти став гарний і мужній!» / «Ти стала такою жіночною і красивою!».

3. «Якщо ти так ставишся до мене, то навряд чи я зможу підтримати тебе. Ти своєю поведінкою зіпсував мені настрій, тому я не хочу йти в кафе. Фізичні вправи можуть розігнати твою накопичену негативну енергію, тому прибиратимемо квартиру/будинок».

4. «Я довіряю тобі. Ти дорослий/доросла і можеш сам/сама приймати рішення. Але не змушуй мене непокоїтися. По можливості знайди спосіб повідомити про час повернення з прогулянки».

5. «Розкажи мені про свого друга/подругу. Хочеш, запроси його/її на вечерю».

«Слова-вороги»

1. «Ти думаєш, це проблема? Нічого страшного. Ось у дорослому житті – то проблеми!»

2. «Що це в тебе за руки такі довгі? Жодної кофти не можна підібрати!», «Ну ти худий став! Де твої м’язи? Ти ж чоловік!» / «Якби ти була більш товстішою/худішою, то ця сукня сиділа б на тобі значно краще!», «Не фарбуйся так яскраво! Тобі це не личить!»

3. «Що це за поведінка? Ти як зі мною розмовляєш? Де твоя повага? Ми тебе годуємо, одягаємо, а від тебе ніякої подяки! У всіх діти як діти, а тут незрозуміло що!»

4. «Я не дозволяю тобі гуляти, поки не вивчиш уроки!», «Телефонуй мені щогодини!», «Я маю точно знати, де ти гулятимеш», «Сьогодні ти сидиш удома!», «Ти сам/сама нічого не вирішуєш, поким живеш з нами»

5. «Щоб я більше не бачила тебе з тим хлопцем/дівчиною! Нам такі друзі не потрібні!».Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!