Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Сучасні батьки проводять із дітьми 104 хвилини на день

Батьки з 11 розвинених країн світу взяли участь у дослідженні показників часу, що вони присвячують своїм дітям. Результати засвідчили, що сучасні мами й тата проводять зі своїми дітьми вдвічі більше часу, ніж це робили 50 років тому.

У середньому, батьки 1965 року турбувалися про своїх малюків 54 хвилини на день. До 2012 року цей показник збільшився вдвічі — до 104 хвилин. Найбільше часу зі своїми дітьми проводять мами з Данії — цілих 225 хвилин на день (4 години)! 

У Франції, навпаки, часовий показник батьківства скоротився. Але при цьому активнішими стали татусі. У середньому, час, що проводять із дітьми тата, збідбшився, — 59 хвилин замість 16. 

Який висновок ми можемо з цього зробити?

По-перше, бути батьками у сучасному світі важче. Зросла кількість зобов’язань, зросли бажання, зросли вимоги до самих себе. Життя стало активнішим, динамічним. 

По-друге, ставлення самих батьків до свого нового статусу змінилося. Ми свідоміше та відповідальніше ставимося до виховання та розвитку дітей.  Звідси — і збільшення показника часу. 

Тож хто там усе ще вважає,  що сучасні батьки замало приділяють часу дітям? Можете одразу надсилати їм показники цього дослідження. 

Посилання на першоджерело дослідження:

https://www.economist.com/graphic-detail/2017/11/27/parents-now-spend-twice-as-much-time-with-their-children-as-50-years-ago

 Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!