Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Тато і мама: як запровадити рівні обов’язки з догляду за дитиною?

Кожна родина розв’язує питання обов’язків самостійно. Ніхто не має право вказувати їм, що і як робити. Ми лише хочемо допомогти батькам зрозуміти, що рівні обов’язки — це не данина сучасним трендам про ґендерну рівність.

Це реальний шлях до формування інших взаємин, де кожен має час на власні інтереси, кар’єрний розвиток та, зрештою, відпочинок. 

Бути татом, а не нянькою

Дізнатися, хто педіатр, коли потрібно відвести дитину на плановий огляд, куди звернутися у разі виникнення питань. Так, дружина не повинна сама розв’язувати всі ці завдання. Вона так само щодня вчиться бути мамою, тож ніколи не пізно почати вчитися  справді бути татом. 

Ставтеся до чоловіка/дружини так, як хочете аби ставилися до вас

Ну хто з чоловіків не відповідав на телефонний дзвінок своєї дружини фразою: «У мене нарада! Що ти хочеш?». Однак, лише помінявшись ролями та залишившись віч-на-віч із малюком, чоловік починає по 6 разів телефонувати дружині та ставити безліч запитань. Якщо вже на рівних відповідати за дитину, то опинившись у такій ситуації, дійте, як дружина: проаналізуйте ситуацію і зробіть те, що вважаєте за потрібне.

Не шукайте виправдань, коли потрібно подбати про дитину

Для мами дитина — перший пріоритет. Вона відкладатиме всі справи, коли справа стосується дитини. Татам необхідно навчитися також визнавати свої обов’язки стосовно догляду за дитиною. Тож будьте прикладом. Не  уникайте можливості провести час із дитиною.

Не перераховуйте хатні справи

Іноді у родинах можуть траплятися батли на тему того, хто більше порається по господарству: хто останній виносив сміття, хто помив останню тарілку і т. ін. Замість того аби рахувати брудний посуд та підгузки, краще замисліться: чи добре ви почуваєтеся? Чи добре почувається ваша дружина/чоловік? Чи виспалися ви? Можливо, слід знайти шлях підтримки одне одного та допомоги, а не сваритися.

Ставте спільну мету. Будьте єдиним цілим. Досягайте та порайтеся з усім разом. Ви — найбільш надійна опора одне для одного. Бережіть це. Та бережіть одне одного. ♥

 Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!