Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

ТОП-5 речей, що не варто чекати від дітей

Кожна дитина унікальна по-своєму, але психологія дорослішання в усіх здебільшого однакова. Поговоримо про головні омани батьків стосовно дітей, які дорослішають.

  1. Що вони будуть дотримувати ваших порад.

Діти, а особливо дорослі — це вільні й самостійні люди. Зазвичай, вони можуть дослухатися до ваших порад, але вчинити так, як уважають за потрібне для самих себе.

  1. Що вони йтимуть шляхом, обраним для них батьками.

Ваші діти не зобов’язані чинити так, як ви хочете, і це потрібно поважати. У них не просто можуть бути, але і є власні мрії й плани на життя.

  1. Що вони будуть вам удячні.

Звичайне почуття подяки дійсно відчувають діти, але вже в дорослому віці, а іноді й коли вони самі стають батьками. Однак у дитинстві не чекайте від них такої віддачі, що хочете отримати. Це нормально, коли діти сприймають вашу турботу, як обов’язок, за що не варто дякувати.

  1. Що дитина буде найрозумнішою.

Дитина має бути не найрозумнішою в класі, а розумнішою, ніж батьки у її віці. Адже кожний батько пам’ятає шкільне життя й розуміє, що справа не в оцінках, а в тому, якою людиною виросте дитина.

  1. Що дитина завжди перебуватиме поруч.

На жаль або на щастя, але всі діти колись виростають і залишають рідну домівку. Це так само природно, як і сам процес дорослішання й бажання людину налагоджувати своє самостійне життя окремо від батьків.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!