Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Топ-6 ігор, що підвищують IQ дитини

Наразі ознайомимо турботливих батьків з іграми й іграшками, що допоможуть суттєво підвищити інтелект дитини без нудних уроків і «домашок», без примусового сидіння за партою. Ігри, що розвивають мислення, пам’ять, увагу, збагачують словниковий запас, зацікавлять дітей значно більше.Що дають такі ігри, крім розвитку інтелекту? Звісно ж, успішність у школі — на уроках і не тільки. А ще — гнучкість мислення, швидкість думки, бажання активно пізнавати навколишній світ. Усі ці ігри насправді змінять дитяче мислення, дадуть змогу їй стати ерудованою людиною.

Такі ігри — відмінна ідея для дитячих подарунків, коли ящики вже переповнені обридлими ляльками і машинками.

Не зважайте на вікові обмеження для тих ігор, що мають розвивати інтелект наших дітей. Нехай дитина поступово зрозуміє суть гри. Не обмежуйте дитину лише іграми для дошкільників. До речі, сьогодні в багатьох ігор, про які йдеться нижче, з’явилися комп’ютерні аналоги.

  • ГРА “МЕМО»

Класична гра для розвитку пам’яті.

Існує безліч варіацій цієї гри. Залежно від віку картинки різняться за сюжетом, але суть у всіх одна: знайти таку саму картку, згадати точно всі деталі. Гра містить парні картки, дуже корисна для дошкільників і школярів, але захоплює й дорослих. Існує цікавий варіант цієї гри — «Арт-мемо», у якому міститься 64 картки із зображеннями 34 картин відомих майстрів.

  • ШАХИ, НАРДИ, ШАШКИ

Ось вони, ігри — тренажери для розуму. Їх безліч, і незаслужено забутих старих, і нещодавно придуманих, зовсім нових, про які ви, можливо, ще не знаєте. Тренуємо логіку, увагу, витримку, пам’ять.

Мабуть, це найкраще з-поміж інтелектуальних ігор. Ви можете придбати кожну гру окремо, а можете віддати перевагу варіанту 3 в 1. Описувати ці ігри немає потреби. Усі батьки знають, що на сході, звідки походять ці ігри, розумілися на інтелектуальному проведенні часу.

02565942

  • «ЕРУНДОПЕЛЬ» + «ПОЧЕМУМЕТР»

Збагачуємо словниковий запас, а також знання про навколишній світ.

Ігри «Ерундопель, или Игра в редкие слова русского языка», «Почемуметр. Игра ума» і «Сколькометр. Игра в числа» тільки на перший погляд можуть здатися занадто дорослими. До речі, дорослим вони також подобаються. У них можна грати вдвох або в компанії. З якої з них починати грати з дитиною — вирішувати вам. Розпочати доречно з «Почемуметра», тому що саме в цій грі можна отримати відповіді на безліч запитань. Класична гра, що стане в пригоді дітям, які вже відвідують школу. А для малюків ви можете створити таку гру самі, скориставшись принципом дорослої гри.

Гра — це набір карток. На одному боці кожної картки написане запитання, а на звороті — три варіанти відповіді на нього. Граючи вперше, гравці здебільшого діють навмання. Зате згодом, запам’ятавши правильний варіант відповіді, згадують, який саме із трьох правильний.

  • ЕРУДИТ

Тренуємо гнучкість мислення. Збагачуємо словниковий запас. Розвиваємо швидкість мислення, а заодно й пам’ять.

Ця гра має давню історію й може називатися по-різному, наприклад, в Англії вона називається «Scrabble». Архітектор, який її придумав, захотів створити таку гру, де б результат залежав лише від інтелектуальних здібностей гравців. Сьогодні є навіть онлайн турніри з гри «Scrabble».

Гра «Ерудит» чудово тренує мозок. За короткий період дитині потрібно перебрати безліч варіантів, придумати слова з наявних літер. Двоє і більше гравців складають слова з випадкових літер.

3-575x431

  • IQ-LINK

Це, швидше, не гра, а захоплива головоломка. У неї потрібно грати на самоті, адже саме так можна ретельно подумати й знайти потрібне розв’язання. Завдання просте — розставити всі деталі на ігровому полі. Але не так просто, адже деталей значно більше, ніж гнізд. Спробуй, пограй!

  • ГРА «ЗВИВИНА»

Навіть сама назва гри свідчить про те, що вона пропонує учасникам ретельно подумати. Усе просто: різнокольорові кубики з’єднані гумкою, а зігнути їх необхідно так, щоб положення кубиків збіглося із завданням, запропонованим в інструкції. І хоча дія за інструкцією видасться нам не занадто творчою, однак тут беруть участь безліч розумових процесів.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!