Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Вам не обов’язково отримувати задоволення від кожної митті батьківства

Якщо ви батьки, то напевне ви чули ці слова: «Насолоджуйся! Діти так швидко зростають!». Чули разів 5. Або 10. Та що там, ці слова ви чуєте майже щодня. Частіше вам це кажуть малознайомі люди. І ще вони це говорять за мить до того, як у вас станеться нервовий зрив.

Ці слова дратують. Змушують почуватися ще гірше. Спричиняють почуття провини, що «ось така я погана мама, не можу насолоджуватися цим моментом». 

У всіх трапляються погані дні. Трапляються погані тижні та навіть місяці. Буває, що ви чекаєте вечора, коли дитина піде спати, коли вона ще навіть не обідала. 

Іноді диван, ковдра та телевізор — це все, що вам потрібно цієї миті. Іноді ви хочете втекти від усіх та мешкати у хатинці на краю світу. Іноді без келеху червоного напівсолодкого і життя не миле. 

І знаєте що? Це нормально! 

Ми всі любимо своїх дітей. Ми задоволені бути мамами. Проте будьмо чесними. Інколи буває нестерпно перебувати у цьому статусі. 

Ви можете почати сумувати за своєю дитиною, щойно перетнули поріг у бажанні піти з подругою до кав’ярні. Вам може бути нестерпно тихо, коли дитина тільки-но заснула. Ви можете вдихати запах її речей, і вас розриватиме від почуття безмежної любові. 

Ви можете любити бути мамою й іноді ненавидіти це. Ви можете очікувати, коли мине період кризи 3 років, потім — коли мине підлітковий вік. А потім ви можете сумувати за цим часом. 

Відчувати різні емоції — нормально. Це не робить вас поганою. Не змушує вас припинити любити своїх дітей. Та ви гори ладні звернути заради них! Тож не дозволяйте собі почуватися винною. Будь ласка! Дозволяйте собі бути різною.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!