Жіноче тіло після народження дитини — це приголомшлива річ, що заслуговує поваги. Але роки спливають, а «вимоги» щодо того, як повинна виглядати жінка, виходячи з пологового будинку, не вщухають. 

Наше суспільство має пошкодженні налаштування. Воно цінує красу вище суті. Воно хвалить жінок, які швидко влізли в свої «довагітні» джинси, змушує повсякчас оцінювати одне одного. Воно робить усе, аби ми почувалися недосконалими. Зайва вага? Стегна не 90 см? Розтяжки на животі? Не пружні груди? Ну то й що! Час любити своє тіло! І ось принаймні шість причин для цього! 

Ваше тіло зробило диво 

Ви створили життя. Тож, може, на хвилинку поміркуєте про це? Коли це створити та виносити дитину стало звичайною справою? Нас цікавить зовнішній вигляд жінки, а не те, що вона подарувала світові нове життя. А тепер ваше тіло живить його. І тільки за це, ви можете його любити. 

Ваше тіло зцілило себе

Ви знаєте, через що проходить ваше тіло, створюючи це саме життя? Тіло налаштовується, перебудовується, захищає та живить малюка. Це надзвичайно! А потім, після пологів, самовідновлюється. І як можна його не шанувати?

Ваше тіло справжнє

Вам не потрібно відфотошоплювати свої стегна та кубики преса на фото. У вас можуть бути розтяжки і целюліт. Натомість воно справжнє. Ваше. 

Ваше тіло привабливе

Як ви заколисуєте дитину на руках. Як годуєте її. Втішаєте та захищаєте. Можливо, ви самі ще не знаєте, наскільки ви привабливі у своєму новому статусі. Відчуття привабливості та впевненості у ваших власних відчуттях — це не про відображення у дзеркалі, а про стан душі. Байдуже, що у цей час відбувається з тілом.

Ваше тіло сильне

Ваше тіло сотворило, виносило та народило людину. Воно може годувати цю людину, плекати усе її життя. Воно допомагає вам захищати малюка, дарувати йому тепло та турботу. Ваше тіло — це найсильніша річ у світі!

Ваше тіло — це ваше тіло! Воно не створено для схвалення іншими 

Так, після народження дитини ваше тіло змінилося. І нехай воно не відповідає прийнятим у суспільстві стандартам, і нехай комусь воно не подобається, нехай оточуючі думають що хочуть. Ваше тіло прекрасне, бо воно подарувало вам найдорогоцінніший скарб, який лагідно називає вас мамою. Любіть себе!