Мати… Як багато в цьому слові! Проте материнство у багатьох, здебільшого молодих матусь, проходить за принципом постійного «розривання» між бажаним та реальним. Зазвичай матуся хоче одне, а виходить зовсім інакше.

Спочатку це приводить жінку в стан фрустрації, але потім кожна мить викликає посмішку, адже материнська любов здатна подолати всі труднощі. Звісно, не у всіх матусь виникають такі емоції під час виховання дітей, але ми зараз про тих, яких, зазвичай, суспільство називає «недомамами». Яка вона сучасна матуся? Як може впоратися з нелегкими моментами материнства? Ось кілька жартівливих визначень повсякденного життя середньостатистичної молодої «недомами».

1

Це коли новоспеченій матусі хочеться навіть із коляскою виглядати справжньою доглянутою жінкою, але в неї є час лише натягнути спортивні штани та недбало закрутити волосся на маківці.

 

2

Це коли їй хочеться навіть узимку виглядати елегантною леді на підборах, але вона схожа на конячку, яка підіймається повільно на гірку із санчатами, на яких везе дитину.

 

3

Це коли дитина розірвала пакет із борошном посеред супермаркету, а матуся так лагідно кажеш: «Ой, що ж ти накоїв, мій маленький зайчику!», а насправді їй хочеться заголосити щодуху: «Ааааа! Пі-пі-пі!»

 

4

Це коли доця вилила весь недешевий шампунь у ванну, аби утворилося багато піни, а матуся його купила за останні кошти, змахуючи з очей сльозу, шепоче: «Нічого страшного, маленька, купимо ще!».

 

5

Це коли, пораючись по господарству, доводиться долати перешкоди: посидіти в халабуді під столом, накритим ковдрою, пройтися по стільцях та урятувати кота, якому вигадали чергове випробування.

 

6

Це коли мамі хочеться сходити в салон краси або придбати собі нову спідницю. Замість того вона йде у торговельно-розважальний центр на шоу мильних бульбашок і купує п’яту поспіль дитячу шапочку.

 

7

Це коли вона не фарбує нігті за кермом, а везе повну машину дітей до дитячого садочка. Запізнюється на роботу, водночас постійно лунає телефонний дзвінок, а вона не може відповісти, бо дітей ще не передала вихователеві.

 

8

Це коли матусі хочеться цілуватися з чоловіком, улаштувати романтичну вечерю, сходити в кіно. Але часу вистачає лише на цілування сідничок немовляті, вечерю на кухні та сну під якийсь фільм, бо сил переглянути його повністю бракує.

Але незважаючи на всі ці невідповідності бажаного та реального, зазвичай жінка почувається щасливою матусею. Час минає. Згодом із ніжним тремтінням у серці згадуватимуться всі ці моменти материнства. Будьте справжніми матусями!

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: