Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Вплив батьків на дитину, про який мало хто знає

Кожен із нас має три Его-стани: Дорослий, Дитина та Батько. У різні моменти життя у нас прокидається хтось із них. Будь-яка ситуація вимагає від нас оцінити та діяти за однієї з цих моделей. І кожен із них має свій голос та свою роль. Его-стан «Батько» — це голос нашої совісті. Сварите ви самі себе, коли помиляєтеся?

Коли робите щось «не за правилами»? Що говорить вам ваш внутрішній «Батько»? Напевно він використовує ті фрази та діє за тими принципами, якими керувалися ваші власні батьки під час виховання.

Ви — це той майбутній внутрішній Его-стан вашої дитини. Це її майбутнє ставлення до себе, до розв’язання певних ситуацій, до дій. Що її внутрішній голос буде говорити у моменти зневіри? Підтримувати чи навпаки ще більше пригнічувати?

Ваші вимоги й очікування, ваше ставлення до дитини, ваші типові фрази є назавжди частиною «Я» дитини. Батьки закладають основу майбутньої особистості. Дуже важко потім перебудовувати себе та працювати над собою, бо ті зернятка від мами й тата проростають дуже глибоко.

Спокійні та впевнені у собі жінки виростають завдяки маминій підтримці й татовому визнанні вродливості й чарівності доньки.

Віра батьків у сина, у його мужність й самостійність, уміння прийти на допомогу, коли цього потребує дитина, — проростає у впевненого у собі юнака, який не вимагатиме визнання та не шукатиме, де б проявити власну силу.

Вже дорослі ми ще довго дивимося на себе очима своїх батьків. Яка ти? Що ти можеш собі дозволити? Чи вродлива ти? Талановита? Усі ці відповіді у нашій голові надиктовує его голосом батьків. І наші слова діти опиратимуться усе своє життя.

Яким голосом ви будете звучати для своєї дитини?

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

 Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!