Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Як одягнути малюка, щоб він не застудився. Температурна схема

Батьки знають, що застуди трапляються від переохолоджень чи перегріву і подальшого переохолодження. Важливо одягнути дитину так, щоб вона не замерзла, але й не спітніла. Орієнтовна схема одягу за різної температури допоможе вам уникнути непотрібних проблем.

+ 5 / -5

Футболка з довгим рукавом, комбінезон мембранний або на синтепоні, зимове взуття на колготки, вовняні рукавиці, шапочка з вовни або з домішками акрилу.

-5 / -10

Натільна білизна або термобілизна, тонка водолазка, комбінезон з наповнювачем з поліестеру або мембранний, зимове взуття на колготки, шапочка вовняна, вовняні рукавиці або краги.

 -10 / -15

Натільна білизна або термобілизна, костюм з флісу або шерсті, комбінезон з наповнювачем з поліестеру або пуху. Капюшон одягаємо в разі сильного вітру. Зимове взуття — валянки або зимові чоботи на вовняний носок, або термошкарпетки. Водонепроникні або вовняні рукавиці з хутром.

odet-rebenka-po-pogode1

 -15 / -25

Все те саме, але прогулянки обмежуються за часом: не більше години у безвітряну погоду, не більше півгодини при вітру. Діти до року за температури нижче -15 ⁰С не гуляють.

Використовуючи схему, не забувайте, що всі діти різні, звертайте увагу і на індивідуальні особливості дитини.

Ще кілька важливих порад:

Мами, зверніть увагу: якщо у вашого малюка мембранний комбінезон або взуття, колготки і натільна білизна під ними повинні обов’язково містити синтетику.

Щодо термобілизни: для пасивних прогулянок підійде термобілизна, що містить не менше 40 % натуральних тканин. Для активних — домішок синтетики має переважати. Термобілизна використовується тільки для прогулянок!

Навіть у сильні морози не закривайте дитині шарфом або хусткою рот. Природа розпорядилася так, що дитина дихає нормально за будь-якого холоду.

Для виходів у магазин використовуйте роздільний комбінезон (комплект), щоб дитині можна було зняти куртку. Знімайте і шапку з шарфом, щоб дитина не пітніла.

Визначити, чи замерзла дитина можна по переніссі, шиї і шкірі вище ступень і кистей рук. Рум’яні щоки і ніс — ознака здоров’я і чудової прогулянки, а не замерзання. Кров повинна приливати до обличчя, щоб воно не мерзло.Зворотній дзвінокНажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!