Книги для гармонійного розвитку Вашої дитини

Як водити малу дитину до театру, зоопарку, цирку, щоб вона не занудьгувала?

Культурна програма — це добре, але психіка малят неоднаково дозріває до відвідування спектаклю чи музею. Зі скількох років починати? Щоб визначити, необхідно спостерігати за реакціями малюка. Він починає уважно придивлятися, як голуби скльовують хлібні крихти, чи цікавиться кішкою? Отже, настав час для зоопарку. Прочитавши казку, ви влаштували за її сюжетом імпровізовану лялькову виставу, і дитина зацікавилася? Тоді можна відвідати справжній ляльковий театр!

Щоб похід сподобався, обов’язково розкажіть дитині, куди ви йдете і що саме там буде відбуватися. Знайдіть тематичні фотографії чи малюнки. Інакше, без попереднього пояснення, дитина може злякатися чудернацьких костюмів чи незвичного середовища. Також завчасно поясніть правила поведінки.

Зоопарк

Зоопарк є одним з найперших у переліку місць відвідування, бо там не відбувається нав’язливого дійства, і не потрібно сидіти тихо. Уперше краще піти до зоопарку з дитиною, яка вже пережила «кризу 1 року», отже, більше усвідомлює межі «я» та «не-я». Не намагайтеся подивитися одразу все, краще покажіть звірів, які часто зустрічаються у мультфільмах.

Цирк

На думку дорослих, це яскраве видовище, але непідготований малюк може злякатися гучних звуків, темряви, чудернацького гриму. Зрозуміти, що саме відбувається на арені, та витримати всю програму діти зазвичай здатні після 4-х років, і то не всі. Але малят від 2-х років може захопити сама атмосфера свята: яскраві кольори, музика, сміх. Якщо ваша дитина не боїться гучної музики чи темряви, можна спробувати піти на частину вистави.

Краще обирати середні ряди, подалі від оркестру, та біля проходу, якщо знадобиться піти у туалет. Завчасно поцікавтеся гримом клоунів, бо діти часто їх лякаються.

Театр

Найліпшим вибором для першого відвідування стане ляльковий театр. У молодших класах обмежтеся нетривалою виставою, а повноцінні спектаклі краще відвідувати з останніх класів початкової школи.Зворотній дзвінок    Нажаль Ви не можете одночасно купити електронну та друковану версії книг. Завершіть будь ласка купівлю одного виду товару, а потім перейдіть до іншого. Дякуємо!