З появою дітей на секс постійно бракує сил і часу. Ці поради допоможуть налагодити активне сексуальне життя після народження дітей.

Підтримуйте почуттєвий контакт.

Коли у вас маленькі діти, чуттєвість стає другорядною — дістатися б ліжка, щоб лягти і миттєво заснути. Це неправильно, адже у стосунки та кохання потрібно вкладати сили й енергію. Комусь вистачає й сексу, а іншим необхідний попередній чуттєвий контакт. Саме завдяки йому подружжя йде до спальні у піднесеному настрої.

Призначайте одне одному побачення. Так, уночі, коли діти сплять. Знайдіть час і присвятіть його вам двом. Не обговорюйте події дня й дітей. Це ваші особисті хвилини.

Не забувайте торкатися одне одного протягом дня. Поцілунок, обійми або непомітні пестощі — це приємно й не потребує багато часу.

Багато пар після народження дітей припиняють торкатися одне одного, а стосунки стають позбавленими романтики. Часто обійми асоціюються тільки із прелюдією — торкати можна тільки тоді, коли справа йде до сексу. Перетворіть поцілунки на знаки уваги, за якими партнер зрозуміє, що ще приваблює вас сексуально.

Спілкуйтеся

Спілкування взагалі має величезне значення. Але для молодих батьків воно просто безцінне. Хочете займатися сексом як раніше, до народження дітей? Розмовляйте! Усе невисловлене накопичуватиметься і зрештою зруйнує стосунки.

Знаходьте час, щоб наодинці обговорити одне з одним складності, що заважають налагодити колишнє активне сексуальне життя. Запитуйте, чого бракує. Мама малюка звичайно потребує допомоги вдома, а тато — можливості побути наодинці із самим собою. Те, що хвилює одного, має хвилювати й іншого. Нехай проблеми розв’яжете не відразу. Важливо те, що ви спілкуєтеся й готові слухати.

Спілкуватися потрібно й з дітьми. Пояснюйте їм, що вам необхідний особистий простір.

Ставте партнера вище побутових справ.

Варто тільки дитині заснути, як ви починаєте виконувати всю хатню роботу. Ви намагаєтеся максимально корисно використати ці дві години, а зрештою стомлюєтеся більше, ніж за весь тиждень.

Припиніть це. Справи ніколи не закінчаться. Час, поки спить дитина, витрачайте на вас двох. Це дасть вам значно більше енергії й сил для праці.

Підтримуйте інтимність.

Вам життєво необхідний час для самих себе. Раз у тиждень або на місяць знаходьте можливість, щоб залишитися наодинці одне з одним або із самим собою. Ви можете залишити дітей на няньку, бабусь і дідусів або друзів.

І не переживайте, якщо ви раптом серед ночі знадобитеся дитині. Якщо таке станеться під час заняття коханням, зупиніться й підіть у дитячу.

Налаштуйтеся на успіх.

Коли в будинку діти, займатися сексом складніше. Але це не означає, що потрібно припинити сексуальне життя.

Вас, звісно, турбують шум і стогони, від яких важко стриматися в момент  оргазму, або ймовірність бути побаченими в постелі оголеними. Просто вживайте заходів. Вмикайте білий шум або легку музику, що приглушить звуки. Підтягніть пружини ліжка, щоб вони не скрипіли. Прилаштуйте засувку на двері й привчайте дітей стукати, перш ніж увійти.

Навіть якщо ви не згодні з думками партнера, не сперечайтеся, шукайте шлях розв’язання проблеми разом.

Будьте винахідливими.

Не обмежуйтеся спальнею. Дитина зайняла ваше ліжко? Зачиніться у ванній.

Не зневажайте нетривалими заняттями коханням. Якщо бракує сил на повноцінний статевий акт, практикуйте оральный секс або спільну мастурбацію.

Секс після народження дітей не буде таким, як до. Він буде цікавішим, тому що ви стали винахідливішими.

А якими хитрощами користуєтеся ви, щоб підтримувати пристрасть у стосунках?