Що варто робити, аби виховати дитину щасливою?

  1. Виховання життєвими ситуаціями. Те, як ми долаємо труднощі, бачать наші діти. У скрутній ситуації ми можемо скаржитись і скиглити, або шукати рішення. Варто навчити себе, а потім і дитину, не чекати ідеальних умов, а рухатися вперед незважаючи на обставини, насолоджуватися тим рухом і своїм життям. Прийняти вихідну точку такою, якою вона є, навіть якщо вона не збігається з очікуваннями, і рухатися вперед. Подякувати за те гарне, що маємо в житті, завжди рухатися вперед!
  2. Стати прикладом щасливої людини. Діти від батьків успадковують дуже багато моделей поведінки, способів реагування на обставини, сприймання навколишнього світу і подій у ньому. Перш ніж намагатися виховати щасливою дитиною, варто себе навчити бути щасливою. Це вимагає дуже багато внутрішньої роботи над собою, над своїми думками, учинками, діями, сприйняттям себе і світу… Але повірте, це дуже важливо і воно того варте!!!
  3. Повірити у власні сили. Не зважати на обставини, на всіх людей, які запевняють, що так не буває, і просто вірити, без усіляких доказів, що ви зможете виховати дитину щасливою. Вірити, що у вас є на те всі сили і можливості! Вірити, що ви з усім упораєтеся!

Скажіть собі: «Я зможу виховати щасливу дитину» і 100 % вірте в кожне сказане слово!

Світлана Єфременкова

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: